Zelené výhonky HRÁCH, 200g

Hrachové výhonky, stejně jako všechny ostatní výhonky, jsou zdrojem chlorofylu a enzymů. Dále vitaminů A, B1, B2, B3, B6, C, E a K. Obsahují velké množství kyseliny listové, karotenoidů, antioxidantů a minerálů vápníku, železa, hořčíku, fosforu, mědi, manganu a draslíku. Hrachové výhonky mají přirozeně vysoký obsah bílkovin (až 25%). Dále obsahují flavonoidy a polyfenoly, u nichž byly nedávno výzkumem potvrzeny protizánětlivé a antikarcinogenní účinky. Obsahem určitých fytolátek pomáhají regulovat hladinu cukru v krvi a snižovat chuť na jídlo, jsou proto velmi prospěšné diabetikům.

Mladé zelené výhonky hrášku vypěstované v nové pěstírně Bedýnek Krkonoše. Doručení až k vám domů do 8h od sklizně.
Obal: PLA organický škrob, garantovaná doba rozkladu 12 týdnů při řízeném kompostování. Určen pro pokrmy a nápoje do 40 st.C. Certifikován pro přímý styk s potravinami.

  • Skladem
140 Kč / balení
Kategorie: ZELENÉ VÝHONKY
Hmotnost: 0.2 kg
 

Upozornění: Pokud nechcete krabičku po zelených výhoncích recyklovat k jiným účelům, vyhazujte prosím do BIO odpadu, odkud se dostane do kompostárny, kde je, na rozdíl od domácích kompostérů, řízený proces kompostování a tedy rychlý rozklad zaručen.
Nákupem zelených výhonků ze soukromé minipěstírny podporujete poctivou práci malého nedotovaného živnostníka. Děkuji vám a přeji dobrou chuť!