Novinky, Strana 2

BIO JABLKA do vaší bedýnky

BIO jablka, odrůdy Bohemia Gold (žluté) a Rosana (červené) od pana Petra Schauera z Horní Řepčice jsou stále v nabídce. Využijte tuto příležitost a zásobujte se jablky, která nebyla chemicky ošetřena a jejichž původ vám můžeme prokázat bio certifikátem.  
Schauerovi navíc hospodaří v sadu, který má rozlohou pouhých několik jednotek hektarů. Podtrženo sečteno, jsou přesně tím typem pěstitele, které pro vás vyhledávám - sami si v malém pěstují, sami si prodávají na trzích a sem tam nechají pár beden ovoce někomu jako jsem já. A co je nejdůležitější, při tom všem používají zdravý selský rozum. Líbí se mi, jak to všechno dělají, chutná mi u nich a tak je chci podpořit a rád s nimi spojím své jméno.
JP
Koupit můžete zde: 
http://www.bedynkykrkonose.cz/ovoce/ 

Domácí CHILLI PAPRIČKY do vaší bedýnky

Nově si do vašich bedýnek můžete objednat DOMÁCÍ CHILLI PAPRIČKY od mého kolegy pěstitele Honzy Poláčka z Vrchlabí. Najdete je v sekci Zelenina z Krkonoš a garantujeme vám, že se pěkně popálíte! Aktuálně vám ve čtyřech mixech nabízíme výběr toho nejlepšího, co se Honzovi letos urodilo. U každé ze čtyř čtveřic papriček najdete poměrně podrobný popis, který pro vás vášnivý pěstitel sestavil, takže se můžete bez nějakého velkého předchozího studování rozhodnout, které z pikantních chilli ochutnáte a zde bude zážitek mírný, středně extremní anebo brutálně nesnesitelný. 
Přejeme vám mnoho zajímavých prožitků při experimentování a nezapomeňte, že papričky působí na každý organizmus jinak, a proto je konzumujte vždy s patřičným respektem a rozvahou. Dobrou "chuť"!
JP
Koupit můžete zde:
http://www.bedynkykrkonose.cz/zelenina-krkonose/ 

 

Stránka 2 z 2 - 12 položek celkem