BEDÝNKY KRKONOŠE www.bedynkykrkonose.cz
OBJEDNÁVEJTE DO:Po 25.09.2017
ROZVOZ:Čt 28.09.2017
 
 
položek:0
cena:0,- Kč
ukázat bedýnku
 
AKTUÁLNĚ

PŘÍŠTÍ BEDÝNKU

objednávejte do:
PONDĚLÍ 25.9.
do 22:00 hod.

doručení bedýnky:
ČTVRTEK 28.9.
17:00-21:00 hod.

PŘÍŠTÍ TÝDEN
FROLÍKOVA káva EXTRA mletá, 250g

FROLÍKOVA káva EXTRA mletá, 250g
160,-/250g

ZELÍ ČERVENÉ, 1kg

ZELÍ ČERVENÉ, 1kg
18,-/1kg

DÝNĚ ŠPAGETOVÁ, 1kg

DÝNĚ ŠPAGETOVÁ, 1kg
32,-/1kg

Proč a jak to funguje?

UZÁVĚRKA OBJEDNÁVEK:
vždy v pondělí do 22:00 hod.
ROZVOZ BEDÝNEK:
vždy ve čtvrtek od 17:00 do 21:00 hod.
 

 

 
BEDÝNKY S ROZVOZEM ZDARMA:

v hodnotě Kč  300,-  a více  LÁNOV, VRCHLABÍ

v hodnotě Kč  350,-  a více   PROSEČNÉ, KUNČICE, ČERNÝ DŮL, DOLNÍ DVŮR, STRÁŽNÉ, HORNÍ a DOLNÍ BRANNÁ, HORNÍ KALNÁ
v hodnotě Kč  400,-  a více  - JILEMNICE, BENECKO, STUDENEC, JABLONEC N.J., ROKYTNICE N.J., RUDNÍK, ŠPINDLERŮV MLÝN
Jinak je cena rozvozu 40 Kč. Další podrobné informace najdete v "Obchodních podmínkách" na spodní liště http://www.bedynkykrkonose.cz

 

Tento projekt vznikl v roce 2015 jako alternativa pro všechny, kteří chtějí svými nákupy namísto obchodních řetězců podpořit rodinné farmy a malé regionální výrobce kvalitních čerstvých potravin.
Nabízíme vám jen takové produkty, které vynikají svou přirozenou chutí, jsou maximálně čerstvé, vyrábí se z kvalitních vstupních surovin, mají nulový nebo co nejnižší obsah nežádoucích a nepotřebných látek a jsou regionální, tedy byly vypěstovány nebo vyrobeny v našem nejbližším okolí. Zahraničních blafů pochybné kvality a neznámého původu, GMO experimentů na rostlinách a zvířatech, ani zeleniny z hydroponických skleníků se u nás obávat nemusíte.

Původ všech produktů je doložitelný, prozrazujeme vám ho rádi a dobrovolně. Rodinné farmy a malé výrobce sami vyhledáváme, jejich výpěstky a výrobky nejprve prochází naší chuťovou atestací a do bedýnky vám je nabízíme teprve poté, co se sami ujistíme, že splňují všechna zmiňovaná kritéria. Přestaňme podporovat chemickoprůmyslové velkopěstitelství a továrny na vejce a maso a vraťme se zpět k normálnímu obdělávání půdy a chovu domácích zvířat. Nezapomínejme, že pravidelnými nákupy v řetězcích přispíváme k jejich prosperitě, aktivně se podílíme na likvidaci malých českých výrobců a prodejců a z naší země vytváříme evropské potravinové smetiště. Vraťme se zpět k potravinám, které jsou pro nás z geografického i klimatického hlediska přirozené a normální. Proč jíme holandská rajčata, italská jablka, čínský česnek a polské brambory? Proč kupujeme německé jogurty? Proč kupujeme rozmražený chléb a pečivo? Proč finančně podporujeme zemědělské a potravinářské kolosy mafiánských bossů, kteří nás krmí syntetickými amarouny?
Protože na shánění kvalitních regionálních potravin a nakupování ze dvora na farmě nemáme čas. Pokud nepočítáme obchody se zdravou výživou a farmářská tržiště, současný systém nám nic jiného než supermarket nebo večerku se zbožím ze supermarketu nenabízí... My ano. Zdravější a chytřejší alternativu. Podpořte s námi české farmáře a výrobce kvalitních regionálních produktů a dopřejte si ty nejlepší české potraviny. Máte je na dosah ruky. Stačí jen trochu více přemýšlet a svými nákupy vědomě a cíleně podpořit ty, kteří si podporu opravdu zaslouží... To je totiž nejrychlejší cesta, jak na dnešním stavu něco změnit    

  
CO LZE AKTUÁLNĚ OBJEDNAT?  čerstvou zeleninu a bylinky od polabských pěstitelů, které vám v bedýnce doručíme do 24 hodin od sklizně - delikatesy pro gurmány z královéhradecké manufaktury (NOVINKA) -  kozí, ovčí a kravské sýry z pojizerských mléčných farem v bio i konvenční kvalitě - čerstvé pečivo a chléb z rodinného pekařství - mošty, nektary a šťávy z českého ovoce, bez chemické konzervace - ovocné a bylinné sirupy ze známých i méně známých surovin macerované za studena - nefiltrované a nepasterované lahvové pivo z Krkonoš - přírodní mycí a koupelovou kosmetiku z Podkrkonoší a brzy také kávu z rodinné pražírny v Borohrádku.


JAK NA TO?  Pokud jste se u nás zaregistrovali již v loňské sezóně, není nic snadnějšího, než se pod vaším přihlašovacím jménem a heslem přihlásit a pohodlně si objednat. Pokud jste zapomněli přihlašovací údaje, neváhejte a ozvěte se nám. Linka pomoci: 604 647 530. Pokud se chystáte objednávat poprvé:  1. ZAREGISTRUJTE SE  a PŘIHLAŠTE SE pomocí přihlašovacích údajů. 2. tlačítkem CHCI BEDÝNKU zobrazte aktuální nabídku, u vámi vybraných položek zapište počet ks, kg nebo svazků a tlačítkem "PŘIDAT DO BEDÝNKY" vložte do virtuálního nákupního košíku.3. Máte-li vybráno vše, co si přejete, tlačítkem "UKÁZAT BEDÝNKU" zobrazíte její obsah. 4. Objednávku ZKONTROLUJTE a ODEŠLETE. 5. Pokud vše proběhlo správně, na vaši e-mailovou adresu OBDRŽÍTE POTVRZENÍ.


Hezký den a dobrou chuť vám přeje
Jiří Pavliš
www.bedynkykrkonose.cz
 

   
Bedýnky Krkonoše