BEDÝNKY KRKONOŠE www.bedynkykrkonose.cz
 
 
položek:0
cena:0,- Kč
ukázat bedýnku
 
AKTUÁLNĚ
PŘÍŠTÍ TÝDEN

Proč a jak to funguje?

Tento projekt vznikl v roce 2015 jako alternativa pro všechny, kteří chtějí namísto bezvědomého nakupování v obchodních řetězcích podpořit rodinné farmy a malé výrobce kvalitních čerstvých potravin ve svém blízkém okolí.
Nabízíme vám jen takové produkty, které vynikají svou přirozenou chutí, jsou maximálně čerstvé, vyrábí se z kvalitních vstupních surovin, mají nulový nebo co nejnižší obsah nežádoucích a nepotřebných látek a jsou regionální, tedy byly vypěstovány nebo vyrobeny v našem nejbližším okolí. Zahraničních blafů pochybné kvality a neznámého původu, GMO experimentů na rostlinách a zvířatech, ani zeleniny z hydroponických skleníků se v krkonošské bedýnce obávat nemusíte.

Původ všech produktů je doložitelný, prozrazujeme vám ho rádi a dobrovolně. Rodinné farmy a malé výrobce sami vyhledáváme, jejich výpěstky a výrobky nejprve prochází naší chuťovou atestací a do bedýnky vám je nabízíme teprve poté, co se sami ujistíme, že splňují všechna zmiňovaná kritéria. Přestaňme podporovat chemickoprůmyslové velkopěstitelství a továrny na vejce a maso a vraťme se zpět k normálnímu obdělávání půdy a chovu domácích zvířat. Nezapomínejme, že pravidelnými nákupy v řetězcích přispíváme k jejich prosperitě, aktivně se podílíme na likvidaci malých českých výrobců a prodejců a z naší země vytváříme evropské potravinové smetiště. Vraťme se zpět k potravinám, které jsou pro nás z geografického i klimatického hlediska přirozené a normální. Proč jíme holandská rajčata, italská jablka, čínský česnek a polské brambory? Proč kupujeme německé jogurty? Proč kupujeme rozmražený chléb a pečivo? Proč finančně podporujeme zemědělské a potravinářské kolosy mafiánských bossů, kteří nás krmí syntetickými amarouny?
Protože na shánění kvalitních regionálních potravin a nakupování ze dvora na farmě nemáme čas. Pokud nepočítáme obchody se zdravou výživou a farmářská tržiště, současný systém nám nic jiného než supermarket nebo večerku se zbožím ze supermarketu nenabízí... My ano. Zdravější a chytřejší alternativu. Podpořte s námi české pěstitele a výrobce kvalitních regionálních produktů a dopřejte si ty nejlepší české potraviny. Máte je na dosah ruky. Stačí jen trochu více přemýšlet a svými nákupy vědomě a cíleně podpořit ty, kteří si podporu opravdu zaslouží... To je totiž nejrychlejší cesta, jak na dnešním stavu něco změnit 
  

JAK SE ZAREGISTROVAT A JAK SI POPRVÉ OBJEDNAT?

Pokud jste zapomněli přihlašovací údaje, neváhejte a ozvěte se nám: Linka pomoci: info@bedynkykrkonose.cz  Pokud se chystáte objednávat poprvé: 1. ZAREGISTRUJTE SE a PŘIHLAŠTE SE pomocí přihlašovacích údajů.  2.Tlačítkem CHCI BEDÝNKU zobrazíte KOMPLETNÍ NABÍDKU, ze které si VYBERTE zapsáním požadovaného počtu ks nebo kg do příslušného okénka. Na konci nabídky nezapomeňte vámi vybrané položky  VLOŽIT do virtuálního nákupního košíku tlačítkem PŘIDAT DO BEDÝNKY  3. Objednávku ZKONTROLUJTE a ODEŠLETE.  4. Pokud vše proběhlo správně, na svou e-mailovou adresu OBDRŽÍTE POTVRZENÍ o provedené objednávce. Uzávěrka objednávek je vždy v PONDĚLÍ ve 22:00 hod. ROZVOZ bedýnek vždy ve ČTVRTEK  od 17 do 21 hod. Bezobalové objednávky odbavuji pouze do Vašich vlastních skleněných nebo látkových obalů. Další informace k objednávání najdete v záložce "Jak to funguje" v horní liště, zde na titulní straně www. anebo v obchodních podmínkách v patce stránky. 
Děkuji vám za spolupráci. J.Pavliš,
www.bedynkykrkonose.cz, Bedýnky & BezObalu Krkonoše
tel.: 604 647 530, e-mail: bedynky.krkonose@gmail.com,  FB: @bedynky.krkonose

 

ROZVOZOVÉ TRASY, MINIMÁLNÍ OBJEDNÁVKY PRO DORUČENÍ ZDARMA a PŘIBLIŽNÉ ČASY DORUČENÍ BEDÝNEK:

min.Kč 300: Lánov (17:00-19:00), Vrchlabí (17:00-19:00 nebo 19:00-21:00)
min.Kč 350Prosečné, Hostinné, Nemojov, Dvůr Králové n.L., Bílá Třemešná, Mostek, Borovnička, Borovnice, Čistá u Horek, Dolní Olešnice (17:00 - 21:00)
Předávací místa platí pro: 19:00  DKnL. - nám.Republiky u kostela sv.J.Křtitele19:30 - 21:00 Bílá Třemešná, Mostek, Borovnička, Borovnice, Čistá u Horek, Dolní Olešnice - dle domluvy
min.Kč 350  Kunčice n.L., Klášterská Lhota, Horní a Dolní Branná, Horní Kalná, Studenec, Martinice v Krk., Roztoky u Jil., Jilemnice (17:00-21:00)
min.Kč 350: Rudník, Černý Důl, Jánské Lázně, Svoboda nad Úpou, Horní Maršov, Mladé Buky, Trutnov, Vlčice, Pilníkov, Chotěvice (17:00-21:00) 
 
Předávací místa (platí pouze v H.MARŠOVĚ a TRUTNOVĚ): 18:00 
HM-Za Vodou18:15 HM-Bertholdovo nám.19:00 TU-ZELENÁ LOUKA (u Family centra, Horská 689), 19:30 TU-ŠESTIDOMÍ (ul.Strojnická), 20:00 TU-KRYBLICE (ul.U Pramene, Úsvit), 20:30 TU-POŘÍČÍ (u Penzionu Poříčí). 
min.Kč 350: Benecko, Strážné, Špindlerův Mlýn, Poniklá, Jablonec n.Jiz., Rokytnice n.Jiz. (19:00-21:00) 

Jinak je cena rozvozu 40 Kč. Další podrobné informace najdete v "Obchodních podmínkách" na spodní liště http://www.bedynkykrkonose.cz.
Do jiných obcí, než je zde uvedeno, bedýnky nerozvážím. Bedýnku si lze ale po dohodě vyzvednout v domluvený čas kdekoliv na výše uvedených trasách.

A CO V NABÍDCE AKTUÁLNĚ NAJDETE? 

OD 20.11.2017 na www.bedynkykrkonose.cz nabízíme také tzv. BEZOBALOVÉ POTRAVINY + zřídili jsme pro vás STÁČÍRNU BEZOBALOVÉ EKODROGERIE
Kompletní nabídku bezobalových produktů najdete na www.bedynkykrkonose.cz v sekcích "BEZ OBALU: POTRAVINY" a  "BEZ OBALU: EKODROGERIE".  Nově si tedy můžete do bedýnky objednat také:

SKLENICE na SYPKÉ POTRAVINY: Faceta 720ml, Sturz 1052ml, Faceta 1700ml
LAHVE na OLEJE:  Maraska 500ml ,  Maraska 750ml
LAHVE na EKODROGERII: Mineralwasser 520ml,  Voda 1000ml

Pozor: V případě, že budete chtít použít vlastní sklenice a lahve, které máte doma, JE NUTNÉ DODRŽET UVEDENÉ OBJEMY. Pokud nebudou sklenice splňovat výše popsané parametry, nebudeme je při rozvozu přijímat a budeme účtovat poplatek za sklenice nové. Obaly o jiných objemech, než jsou zde uvedeny, (zatím) nepoužíváme, protože to (zatím) není třeba.

 1. Bezobalové potraviny je zatím možno zakoupit pouze online na www.bedynkykrkonose.cz , platba je možná pouze v hotovosti, a to při předání bedýnky.
   
 2. Bezobalové potraviny v bedýnkách doručujeme pouze do obcí, do kterých doručujeme bedýnky. Tyto jsou uvedeny na titulní straně www.bedynkykrkonose.cz . Špindlerův Mlýn / Rokytnici n.J a Jablonec n.J. závážím pouze 1x za 14 dní – viz. rozpis na titulní straně webovek.
   
 3. Pro objednávání bezobalových potravin platí stejná pravidla jako při objednávání zeleniny, pečiva, nápojů atd. To znamená, že platí stejná výše minimální objednávky pro doručení zdarma a také stejná přibližná doba doručení bedýnky .
   
 4. Obaly při přesýpání/stáčení opatřujeme na vnější straně dna malým štítkem, který obsahuje všechny informace o výrobku, které je podle předpisů nutno uvádět.
   
 5. Uzávěrka objednávek na veškerý sortiment je vždy v PONDĚLÍ ve 22:00 hod.
   
 6. Bedýnku včetně bezobalových potravin a ekodrogerie vám doručíme vždy  ve ČTVRTEK od 17:00 do 21:00 hod.
   

V případě jakýchkoliv nejasností mě, prosím, kontaktuje na:
fb profilu: Bedýnky Krkonoše
emailu: bedynky.krkonose@gmail.com
telefonu: +420 604 647 530
Hezký den, dobrou chuť a příjemný pocit z vědomého nakupování vám přeje
Jiří Pavliš,
BEDÝNKY & BEZ OBALU KRKONOŠE, www.bedynkykrkonose.cz

 

   
Bedýnky Krkonoše