BEDÝNKY KRKONOŠE www.bedynkykrkonose.cz
OBJEDNÁVEJTE DO:Po 22.01.2018
ROZVOZ:Čt 25.01.2018
 
 
položek:0
cena:0,- Kč
ukázat bedýnku
 
DO BEDÝNKY
 
ZELENINA

ZELENINA

podzimní zelenina z Polabí a Podkrkonoší

 
BEZ OBALU: POTRAVINY

BEZ OBALU: POTRAVINY

ProBio, Natural
Těstoviny od Markéty

 
BEZ OBALU: EKODROGERIE

BEZ OBALU: EKODROGERIE

Tierra Verde

 
DELIKATESY

DELIKATESY

speciality pro gurmány

 
SÝRY

SÝRY

Kozí farma Pěnčín
Farma Dolenec

 
CHLÉB a PEČIVO

CHLÉB a PEČIVO

Maškovo pekařství
F-Gastro Vrchlabí

 
MOŠTY, PIVO, KÁVA

MOŠTY, PIVO, KÁVA

BIO Verich, Moštovna Lažany, Pivovar Hendrych, Frolíkova káva

 
BABIČČINY SIRUPY

BABIČČINY SIRUPY

macerované za studena

 
PŘÍRODNÍ KOSMETIKA

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA

ELEMA

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA

zobrazit jako: seznam | katalog

ELEMA

Celkem:  ,-

Přírodní MÝDLO s kozím mlékem

Mýdlo na přírodní bázi vhodné pro citlivou dětskou pokožku a dospělé se suchou, citlivou a problematickou pletí. Díky svému speciálnímu složení přispívá k výživě, hydrataci, zvláčnění a ochraně před vysušením.
 149Kč
 1ks

Přírodní MÝDLO s medem a ovsem

Tělové přírodní mýdlo s aromaterapeutickou složkou, která napomáhá k výživě a regeneraci pleti, přispívá k prokrvení kůže a odstranění odumřelých kožních buněk. Použijte na suchou, citlivou a normální pleť.
 149Kč
 1ks

Přírodní MÝDLO s měsíčkem a kurkumou

Jemné, velmi výživné přírodní mýdlo s aromaterapeutickou složkou, které přispívá k prokrvení, vypnutí, rozjasnění a ochraně pleti před předčasným stárnutím. Má silné regenerační účinky. Vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro pleť zralou.
 149Kč
 1ks

Přírodní MÝDLO s jantarem a rakytníkem

Unikátní jemné přírodní mýdlo s aromaterapeutickou složkou, díky přítomnosti jantarového prachu a dalších cenných složek, podporuje fyzickou i duševní regeneraci, harmonizuje a zklidňuje, podporuje uvolnění napětí svalového i psychického.
 149Kč
 1ks

Přírodní MÝDLO se sírou a aktivním uhlím

Speciálně vyvinuté přírodní mýdlo s aromaterapeutickou složkou pro normální, mastnou a znečištěnou pleť. Přispívá k detoxikaci kůže. Díky silnému antibakteriálnímu účinku napomáhá k vyčištění pleti. Eliminuje tvorbu kožního mazu.
 149Kč
 1ks

Přírodní MÝDLO s moringou

Jemné přírodní mýdlo s aromaterapeutickou složkou přispívá k regeneraci, výživě a zjemnění pokožky celého těla. Napomáhá k odstranění plísní, kvasinek, svědění a má zklidňující a antibakteriální účinky. Je určené k hygieně celého těla i obličeje.
 149Kč
 1ks

Přírodní MÝDLO s levandulí

Sametově jemné přírodní mýdlo s aromaterapeutickou složkou napomáhá k výživě a regeneraci pleti, podporuje dobré usínání, eliminuje bolesti hlavy a přispívá k celkovému zklidnění a uvolnění. Doporučujeme se budoucím a čerstvým maminkám i dětem.
 149Kč
 1ks

Přírodní MÝDLO s pískavicí a pomerančem

Přírodní mýdlo s aromaterapeutickou složkou. Podporuje změkčení tvrdé a popraskané kůže zejména na patách, napomáhá likvidovat plíseň a uvolnit svalové napětí. Přispívá k eliminaci pocení a diky přírodním aromaolejům napomáhá ke zvýšení koncentrace.
 149Kč
 1ks

Přírodní ŠAMPÓN na suché a poškozené vlasy

Výživný, šetrný přírodní šampón. Napomáhá eliminovat olupující se pokožku hlavy, hydratuje suché a poškozené vlasy, navrací jim lesk, vitalitu a pružnost. Přispívá ke znovuobnovení vlasových cibulek a chrání vlas před vysušením. Obsahuje přírodní UV filtr
 169Kč
 1ks

Přírodní ŠAMPÓN na normální a mastné vlasy

Jemný přírodní šampón, který napomáhá eliminovat olupující se pokožku hlavy a nadměrnou tvorbu kožního mazu, podporuje ozdravení, lesk a pružnost vlasů. Při pravidelném používání přispívá ke znovuobnovení vlasových cibulek. Obsahuje přírodní UV filtr.
 169Kč
 1ks

Přírodní ŠAMPÓN na vlnité a nepoddajné vlasy

Výživný, zjemňující a uhlazující přírodní šampón. Napomáhá eliminovat olupující se pokožku hlavy a díky účinnému složení podporuje uhlazení vlasů, jejich celkovou regeneraci a znovuobnovení vlasových cibulek. Navrací vlasu lesk a vitalitu.
 169Kč
 1ks

Přírodní ŠAMPÓN antiparazitální s hřebíčkem a australským čajovníkem

Speciálně vyvinutý přírodní šampón velmi účinně napomáhá s likvidací všech stadií vší a ostatních parazitů a chrání vlas před jejich novým výskytem. Zároveň dodá vlasům potřebnou výživu a lesk a podpoří znovuobnovení vlasových cibulek.
 169Kč
 1ks
Celkem:  ,-

   
Bedýnky Krkonoše