BEDÝNKY KRKONOŠE www.bedynkykrkonose.cz
OBJEDNÁVEJTE DO:Po 09.12.2019
ROZVOZ:Čt 12.12.2019
 
 
položek:0
cena:0,- Kč
ukázat bedýnku
 
DO BEDÝNKY
 
ZELENINA (Krkonoše)

ZELENINA (Krkonoše)

Zdeněk Vondrák, Sklenařice
Vysocké zelí

 
IPZ ZELENINA (Polabí)

IPZ ZELENINA (Polabí)

farma Svačina, Ovčáry
farma Smotlacha, Hlavenec
 

 
BIO ZELENINA (Polabí)

BIO ZELENINA (Polabí)

Svobodný statek,
České Kopisty

 
BIODELIKATESY (Polabí)

BIODELIKATESY (Polabí)

Svobodný statek,
České Kopisty

 
CHLÉB a PEČIVO

CHLÉB a PEČIVO

F-Gastro catering,  Z.Šeda

 
SÝRY

SÝRY

zrající sýry z kravského a kozího mléka
(nejsou lokálního původu)
 

 
LAŽANSKÉ MOŠTY

LAŽANSKÉ MOŠTY

Moštovna Lažany, Český ráj

 
BEZ OBALU: EKODROGERIE a PŘÍR.KOSMETIKA

BEZ OBALU: EKODROGERIE a PŘÍR.KOSMETIKA

Tierra Verde, Elema

BIO ZELENINA (Polabí)

zobrazit jako: seznam | katalog

Svobodný statek,
České Kopisty

Celkem:  ,-

BIO Bazalka sušená, 20g

Ručně sbíraná i tříděná bazalka. Používá se jako koření na nejrůznější středozemská jídla. Původ: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty. Surovina pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství.
 75Kč
 1ks

BIO Camphillská květová směs sušená, 30g

Složení: bez* , lípa* , růže* , heřmánek* , chrpa* , měsíček* , echinacea* , sléz* , slunečnice* , muškátová šalvěj* , levandule* , šalvěj* , třezalka* , řepík* , řebříček* , pampeliška*. Složky označené * pocházejí z kontrolovaného biozemědělství.
 75Kč
 1ks

BIO Mateřídouška sušená, 30g

Čaj ze sušené natě je vhodný proti kašli a dobře rozpouští hleny. Původ: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty. Použité suroviny byly vypěstovány v kontrolovaném ekologickém zemědělství.
 75Kč
 1ks

BIO Provensálská směs sušená, 20g

Složení: oregano, červená a zelená bazalka, saturejka, květ levandule, rozmarýn a majoránka. Hodí se k pokrmům středomořské kuchyně. Původ: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty
 75Kč
 1ks

BIO Průdušková směs sušená, 30g

Složení: tymián, květ černého bezu a lípa. Původ: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Suroviny použité na přípravu směsi byly vypěstovány v kontrolovaném ekologickém zemědělství.
 75Kč
 1ks

BIO Saturejka sušená, 20g

Ručně sbíraná i drhnutá. Podporuje trávení, pomáhá při nadýmání a průjmu, desinfikuje dýchací cesty a napomáhá při průduškovém astma. Původ: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Surovina pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství.
 59Kč
 1ks

BIO Yzop sušený, 20g

Jedna z nejlepších bylinek na kašel. Podporuje pocení při nachlazení a chřipce. Původ: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Surovina pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství.
 59Kč
 1ks

BIO Zažívací žaludeční směs sušená, 30g

Složení: kopřiva, pelyněk, bazalka s květy, šalvěj a heřmánek. Původ: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Suroviny pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství.
 75Kč
 1ks

BIO JABLKA Idared, 1kg

BIO jablka odr. IDARED. Velmi rozšířená, zimní, dobře skladovatelná odrůda. Dužnina je bílá, jemná, křehká, šťavnatá. Pěstitel: Ovocnářství Malšovice, ČR
 55Kč
 1kg

BIO TOPINAMBURY, 500g

Čerstvé krémové hlízy. Využívají se obdobně jako brambory. Jdou však použít i např. do salátu. Vhodné pro diabetiky, neobsahují tolik škrobu jako brambory.
 38Kč
 500g

BIO PÓR letní, 1ks

BIO pór letní, cena za 1ks, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 39Kč
 1ks

BIO MRKEV oranžová, 1kg

BIO mrkev oranžová bez natě, cena za 1 kg, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 69Kč
 1kg

BIO MRKEV žlutá, 1kg

BIO mrkev žlutá bez natě, cena za 1kg, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 78Kč
 1kg

BIO CELER bez natě, 1kg

BIO celer volný, bez natě - na váhu, cena za 1kg, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 75Kč
 1kg

BIO PASTIŇÁK volný, 500g

BIO pastiňák volný, cena za 500g, zelenina chutí i využitím podobná petrželi, avšak postrádající její ostrost a s nasládlejší chutí. Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty. Certifikovaná biozelenina z biodynamicky hospodařícího statku.
 50Kč
 500g

BIO ŘEPA červená kulatá, 1kg

BIO červená řepa kulatá, cena za 1 kg, vhodná k odšťavování, také k přípravě salátů, polévek, pomazánek nebo ke konzervování. Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty. Certifikovaná biozelenina z biodynamicky hospodařícího statku.
 59Kč
 1kg

BIO ŘEPA červenobílá kulatá, 1kg

BIO červenobílá kulatá řepa, odrůda Tonda di Gioggia, cena za 1kg. V bílé dužině má výrazné červené pruhy, jakoby letokruhy, je velmi dekorativní a stejně zdravá jako klasická řepa červená. Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty
 65Kč
 1kg

BIO DÝNĚ Hokaido, 1 kg

BIO dýně hokaido, cena za 1 kg, Lze konzumovat i se slupkou. Nejlepší úprava je pečením. Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 48Kč
 1kg

BIO DÝNĚ máslová, 1ks

BIO máslová dýně Butternut, cena za 1 kus, Oproti Hokaido má jemnější, máslově-ořechovou chuť. Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 75Kč
 1ks

BIO DÝNĚ muškátová, 1ks

BIO dýně muškátová Menší dýně jemné oříškové chuti, kterou lze konzumovat i za syrova. Jinak se hodí na polévky, omáčky, k zapékání atd.
 75Kč
 1ks

BIO DÝNĚ Sweet Mama, 1ks

BIO dýně Sweet Mama Buttercup, cena za 1 kus, Sladká, tlustá dužina. Slupka s oříškovou chutí, kterou není třeba loupat. Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty. Certifikovaná biozelenina z biodynamicky hospodařícího statku.
 75Kč
 1ks

BIO ČESNEK, 250g

BIO česnek, cena za 250g, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 99Kč
 250g

BIO ŠALOTKA Red Sun, 500g

BIO šalotka, odr. Red Sun, cena za 500g, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 80Kč
 500g

BIO BRAMBORY Marabel, 4kg

BIO Brambory MARABEL - varný typ A/B (salátová i přílohová) Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 184Kč
 4kg
Celkem:  ,-

   
Bedýnky Krkonoše