BEDÝNKY KRKONOŠE www.bedynkykrkonose.cz
OBJEDNÁVEJTE DO:Po 21.10.2019
ROZVOZ:Čt 24.10.2019
 
 
položek:0
cena:0,- Kč
ukázat bedýnku
 
DO BEDÝNKY
 
ZELENINA (Krkonoše)

ZELENINA (Krkonoše)

Zdeněk Vondrák, Sklenařice
Vysocké zelí

 
IPZ ZELENINA (Polabí)

IPZ ZELENINA (Polabí)

farma Svačina, Ovčáry
farma Smotlacha, Hlavenec
 

 
BIO ZELENINA (Polabí)

BIO ZELENINA (Polabí)

Svobodný statek,
České Kopisty

 
BIODELIKATESY (Polabí)

BIODELIKATESY (Polabí)

Svobodný statek,
České Kopisty

 
CHLÉB a PEČIVO

CHLÉB a PEČIVO

F-Gastro catering, Z.Šeda

 
SÝRY

SÝRY

zrající sýry z kravského a kozího mléka
(nejsou lokálního původu)
 

 
LAŽANSKÉ MOŠTY

LAŽANSKÉ MOŠTY

Moštovna Lažany, Český ráj

 
BEZ OBALU: EKODROGERIE a PŘÍR.KOSMETIKA

BEZ OBALU: EKODROGERIE a PŘÍR.KOSMETIKA

Tierra Verde, Elema

BIO ZELENINA (Polabí)

zobrazit jako: seznam | katalog

Svobodný statek,
České Kopisty

Celkem:  ,-

BIO POLNÍČEK, 100g

BIO salát polníček, cena je za 100g výhonků, Polníček je drobný listový salát s lehce oříškovou chutí. Výborný je v kombinaci se sýry. Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku
 65Kč
 100g

BIO ŠPENÁT mladé listy, 250g

BIO špenát, mladé listy, cena za 250g, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku
 55Kč
 250g

BIO PÓR letní, 1ks

BIO pór letní, cena za 1ks, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 39Kč
 1ks

BIO ŘEDKEV černá, 1kg

BIO černá ředkev volná, cena za 1kg, Černé ředkve jsou zimní variantou ředkvičky. Výborné jsou nastrouhané, prosypané solí a zakápnuté citrónem jako salát nebo na chleba s máslem. Také dobré na výrobu sirupu proti kašli. Pěstitel: Svobodný statek
 69Kč
 1kg

BIO ŘEDKEV Daikon, 1ks

BIO japonská ředkev Daikon, cena za 1ks, Syrové ředkve jsou dobré jako příloha podobně jako ředkvičky. Výborné jsou k nakládání samostatně i v kombinaci s jinými druhy zeleniny (tzv. pickels). Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty
 59Kč
 1ks

BIO CELER bez natě, 1kg

BIO celer volný, bez natě - na váhu, cena za 1kg, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 75Kč
 1kg

BIO CELER řapíkatý, 1ks

BIO celer řapíkatý, cena za 1 kus, Lze konzumovat jak tepelně upravený, tak syrový-na to je však lepší ho oloupat, využívá se i jeho léčivá šťáva. Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamického statku.
 65Kč
 1ks

BIO CELER s natí, 1ks

BIO celer s natí, cena za 1 kus, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 55Kč
 1ks

BIO MRKEV duhová, svazek

BIO mrkev duhová, cena za 1 svazek Svazek mrkve v několika odstínech žluté a oranžové barvy. Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 65Kč
 1sv

BIO MRKEV fialová, 1kg

BIO mrkev fialová, cena za 1kg, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 89Kč
 1kg

BIO MRKEV oranžová, 1kg

BIO mrkev oranžová bez natě, cena za 1 kg, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 69Kč
 1kg

BIO MRKEV žlutá, 1kg

BIO mrkev žlutá bez natě, cena za 1kg, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 79Kč
 1kg

BIO PASTIŇÁK volný, 500g

BIO pastiňák volný, cena za 500g, zelenina chutí i využitím podobná petrželi, avšak postrádající její ostrost a nasládlejší chutí. Lze ho konzumovat syrový, pečený či vařený. Z kořene je možné připravit i nálev, jenž má obdobné účinky jako meduňka.
 50Kč
 500g

BIO PETRŽEL kořenová, 500g

BIO petržel kořenová volná, cena za 500g, Aromatická zelenina ať už kořen nebo nať slouží jako základ nebo dochucení různých pokrmů. Pěstitel: Svobodný statek, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 65Kč
 500g

BIO ŘEPA červená kulatá, 1kg

BIO červená řepa kulatá, cena za 1 kg, Syrová je chutná jako příloha, samotná nebo v octovém nálevu. Lze použít do polévek nebo zapéct s bramborem. Její šťáva má léčivou sílu. Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty
 59Kč
 1kg

BIO ŘEPA červenobílá kulatá, 1kg

BIO červenobílá kulatá řepa, odr. Tonda di Gioggia, cena za 1kg. Syrová je chutná jako příloha, samotná nebo v octovém nálevu. Lze použít do polévek nebo zapéct s bramborem. Její šťáva je léčivá. Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty
 69Kč
 1kg

BIO CUKETA, 1 ks

BIO cuketa, cena za 1 kus, Cuketa je výtečná nejen opečená, ale i zapékaná, plněná rajčaty a sýrem, také obalovaná, k zahuštění polévek i omáček, do zeleninových směsí, lze z ní upéct i sladkou buchtu. Žlutá nebo zelená varianta.
 35Kč
 1ks

BIO PATIZON bílý, 1ks

BIO patizon bílý, cena za 1ks, Zelenina příbuzná dýni a cuketě. Vhodná jako dušená do zeleninových směsí nebo pro obalování v těstíčku. Pěstitel:Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku
 45Kč
 1ks

BIO DÝNĚ Hokaido, 1 kg

BIO dýně hokaido, cena za 1 kg, Lze konzumovat i se slupkou. Nejlepší úprava je pečením. Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 48Kč
 1kg

BIO DÝNĚ máslová, 1ks

BIO máslová dýně Butternut, cena za 1 kus, Oproti Hokaido má jemnější, máslově-ořechovou chuť. Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 75Kč
 1ks

BIO DÝNĚ Modrý balet, 1ks

BIO dýně Modrý balet, cena za 1 kus, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku.
 70Kč
 1ks

BIO DÝNĚ muškátová, 1ks

BIO dýně muškátová Menší dýně jemné oříškové chuti, kterou lze konzumovat i za syrova. Jinak se hodí na polévky, omáčky, k zapékání atd.
 75Kč
 1ks

BIO DÝNĚ špagetová, 1ks

BIO dýně špagetová, cena za 1 kus, Svůj název dostala tato z Japonska pocházející tykev podle charakteristické dužiny, která s přibývající zralostí vytváří špagetovitá vlákna. Uvařením se jednotlivá vlákna ještě více oddělí a jsou výraznější.
 65Kč
 1ks

BIO DÝNĚ Sweet Mama, 1ks

BIO dýně Sweet Mama Buttercup, cena za 1 kus, Sladká, tlustá dužina. Slupka s oříškovou chutí, kterou není třeba loupat. K přípravě polévek, zelenin.směsí, kompotů, koláčů. Výtečná nasladko i naslano. Skvělá je grilovaná, potřená česnekem nebo medem
 75Kč
 1ks

BIO KAPUSTA, 1ks

BIO kapusta, cena za 1 kus, Je vhodná především pro tepelnou úpravu, a to k vaření, dušení, zapékání a smažení. Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty.
 65Kč
 1ks

BIO ZELÍ BÍLÉ kulaté, 1kg

BIO zelí bílé kulaté, cena za 1kg, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku
 52Kč
 1kg

BIO ZELÍ BÍLÉ špičaté, 1kg

BIO zelí bílé špičaté, cena za 1kg, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku
 52Kč
 1kg

BIO ZELÍ ČERVENÉ kulaté, 1ks

BIO zelí červené kulaté, cena za 1 kus, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku
 75Kč
 1ks

BIO MANGOLD, svazek

BIO mangold, cena za 1 svazek, má příjemnou ořechovou příchuť a nikdy nechutná palčivě ani ostře. Nejčastěji se upravuje jako špenát, jeho kladem oproti špenátu je, že neobsahuje kyselinu šťavelovou. Je tedy vhodný pro přímou konzumaci či mražení.
 45Kč
 1sv

BIO ČESNEK, 250g

BIO česnek, cena za 250g, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 99Kč
 250g

BIO CIBULKA lahůdková, svazek

BIO cibulka lahůdková, cena za 1 svazek, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 42Kč
 1sv

BIO ŠALOTKA Red Sun, 500g

BIO šalotka, odr. Red Sun, cena za 500g, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 80Kč
 500g

BIO CIBULE červená, 1kg

BIO cibule červená, cena za 1kg, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 69Kč
 1kg

BIO CIBULE žlutá, 1kg

BIO cibule žlutá, cena za 1kg, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 69Kč
 1kg

BIO BRAMBORY Marabel, 4kg

BIO Brambory MARABEL - varný typ A/B (salátová i přílohová) Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 184Kč
 4kg

BIO LIBEČEK (vopich), svazek

BIO libeček - vopich, cena za 1 svazek, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku
 45Kč
 1sv

BIO PETRŽELKA hladkolistá, svazek

BIO petrželka hladkolistá, cena za 1 svazek, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku
 45Kč
 1sv

BIO PETRŽELKA kudrnka, svazek

BIO petrželka kudrnka, cena za 1 svazek, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku
 45Kč
 1sv
Celkem:  ,-

   
Bedýnky Krkonoše