BEDÝNKY KRKONOŠE www.bedynkykrkonose.cz
OBJEDNÁVEJTE DO:Po 18.11.2019
ROZVOZ:Čt 21.11.2019
 
 
položek:0
cena:0,- Kč
ukázat bedýnku
 
DO BEDÝNKY
 
ZELENINA (Krkonoše)

ZELENINA (Krkonoše)

Zdeněk Vondrák, Sklenařice
Vysocké zelí

 
IPZ ZELENINA (Polabí)

IPZ ZELENINA (Polabí)

farma Svačina, Ovčáry
farma Smotlacha, Hlavenec
 

 
BIO ZELENINA (Polabí)

BIO ZELENINA (Polabí)

Svobodný statek,
České Kopisty

 
BIODELIKATESY (Polabí)

BIODELIKATESY (Polabí)

Svobodný statek,
České Kopisty

 
CHLÉB a PEČIVO

CHLÉB a PEČIVO

F-Gastro catering,  Z.Šeda

 
SÝRY

SÝRY

zrající sýry z kravského a kozího mléka
(nejsou lokálního původu)
 

 
LAŽANSKÉ MOŠTY

LAŽANSKÉ MOŠTY

Moštovna Lažany, Český ráj

 
BEZ OBALU: EKODROGERIE a PŘÍR.KOSMETIKA

BEZ OBALU: EKODROGERIE a PŘÍR.KOSMETIKA

Tierra Verde, Elema

zobrazit jako: seznam | katalog
Celkem:  ,-

KYSANÉ VYSOCKÉ ZELÍ, 800g

složení kysaného Vysockého zelí: zelí, sůl bez obsahu jódu kysané Vysocké zelí získalo ohodnocení "ZDRAVÁ POTRAVINA" POZOR: Tento obal NENÍ VHODNÝ pro DLOUHODOBĚJŠÍ SKLADOVÁNÍ, slouží pouze pro PŘEPRAVU.
 69Kč
 1ks

KYSANÉ VYSOCKÉ ZELÍ, 1800g

složení kysaného Vysockého zelí: zelí, sůl bez obsahu jódu kysané Vysocké zelí získalo ohodnocení "ZDRAVÁ POTRAVINA" POZOR: Tento obal NENÍ VHODNÝ pro DLOUHODOBĚJŠÍ SKLADOVÁNÍ, slouží pouze pro PŘEPRAVU
 119Kč
 1ks

KYSANÉ VYSOCKÉ ZELÍ, 4500g

složení kysaného vysockého zelí: zelí, sůl bez obsahu jódu kysané vysocké zelí získalo ohodnocení "ZDRAVÁ POTRAVINA" POZOR: Tento obal NENÍ VHODNÝ pro DLOUHODOBĚJŠÍ SKLADOVÁNÍ, slouží pouze pro PŘEPRAVU
 279Kč
 1ks

KYSANÉ BÍLÉ ZELÍ, 800g

složení kysaného bílého zelí: zelí, sůl bez obsahu jódu kysané bílé zelí získalo ohodnocení "ZDRAVÁ POTRAVINA" POZOR: Tento obal NENÍ VHODNÝ pro DLOUHODOBĚJŠÍ SKLADOVÁNÍ, slouží pouze pro PŘEPRAVU
 65Kč
 1ks

KYSANÉ BÍLÉ ZELÍ, 1600g

složení kysaného bílého zelí: zelí, sůl bez obsahu jódu kysané bílé zelí získalo ohodnocení "ZDRAVÁ POTRAVINA" POZOR: Tento obal NENÍ VHODNÝ pro DLOUHODOBĚJŠÍ SKLADOVÁNÍ, slouží pouze pro PŘEPRAVU
 105Kč
 1ks

KYSANÉ BÍLÉ ZELÍ, 4500g

složení kysaného bílého zelí: zelí, sůl bez obsahu jódu kysané bílé zelí získalo ohodnocení "ZDRAVÁ POTRAVINA" POZOR: Tento obal NENÍ VHODNÝ pro DLOUHODOBĚJŠÍ SKLADOVÁNÍ, slouží pouze pro PŘEPRAVU
 255Kč
 1ks

VYSOCKÉ ZELÍ, 1kg

VYSOCKÉ ZELÍ, cena za 1kg MINIMÁLNÍ OBJEDNÁVKA: 1 hlávka (cca 2kg) pěstitel: Z.Vondrák, Sklenařice Tradiční červené špičaté zelí od pěstitele, který je držitelem značky "VYSOCKÉ ZELÍ". ZELENINA z PODKRKONOŠÍ
 38Kč
 1kg

ZELÍ bílé, 1kg

NA PŘÍPRAVU KYSANÉHO ZELÍ, pěstitel: Z.Vondrák, Sklenařice Bílé zelí od pěstitele, který je nositelem značky "VYSOCKÉ ZELÍ". Určeno pro přípravu kysaného zelí.
 24Kč
 1kg

ŘEPA ČERVENÁ, 1kg

Červená řepa bez natě, cena za 1kg. Pěstitel: Zdeněk Vondrák, Sklenařice, Jablonec nad Jizerou. Červená řepa je skvělá syrová, odšťavená, dušená, pečená i grilovaná. Díky svým léčivým schopnostem je nezbytnou součástí zdravého jídelníčku.
 35Kč
 1kg

CELER bez natě, 1kg

Celer s natí, 1kg pěstitel: V.Svačina, Ovčáry, ČR IPZ - kontrolovaná integrovaná produkce zeleniny
 40Kč
 1kg

MRKEV, 1kg

MRKEV, 1kg Pěstitel: V.Svačina, Ovčáry, ČR IPZ - kontrolovaná integrovaná produkce zeleniny
 28Kč
 1kg

PETRŽEL kořenová, 500g

PETRŽEL kořenová, BEZ NATĚ - prodej na váhu. Pěstitel: V.Svačina, Ovčáry, ČR IPZ - kontrolovaná integrovaná produkce zeleniny
 38Kč
 500g

ŘEPA ČERVENÁ, 1kg

ŘEPA ČERVENÁ, 1kg pěstitel: V.Svačina, Ovčáry, ČR IPZ - kontrolovaná integrovaná produkce zeleniny Vynikající červená řepa od polabského pěstitele.
 30Kč
 1kg

PÓR, 1kg

Pór z první letošní sklizně, 1 kg Pěstitel: V.Svačina, Ovčáry, ČR IPZ - kontrolovaná integrovaná produkce zeleniny
 55Kč
 1kg

KAPUSTA, 1 ks

Kapusta, prodej na kusy pěstitel: V.Svačina, Ovčáry, ČR IPZ - kontrolovaná integrovaná produkce zeleniny
 36Kč
 1ks

ZELÍ bílé, 1kg

Zelí bílé kulaté, 1kg pěstitel: Václav Svačina, Ovčáry, ČR kvalita: IPZ - kontrolovaná integrovaná produkce zeleniny
 24Kč
 1kg

ZELÍ ČERVENÉ, 1kg

Zelí červené, 1kg pěstitel: V.Svačina, Ovčáry IPZ - kontrolovaná integrovaná produkce zeleniny
 28Kč
 1kg

CIBULKA naťová, svazek

cibulka naťová, svazek, pěstitel: Bramko Semice, ČR IPZ - kontrolovaná integrovaná produkce zeleniny
 24Kč
 1sv

CIBULE žlutá, 1kg

Cibule žlutá, 1kg Pěstitel: V.Svačina, Ovčáry, ČR IPZ - kontrolovaná integrovaná produkce zeleniny
 36Kč
 1kg

Brambory BELANA, 1kg

BELANA - velmi chutná odrůda z polabské černozemě od našeho nejlepšího pěstitele. Původ: V.Svačina, Ovčáry, ČR IPZ - kontrolovaná integrovaná produkce zeleniny
 32Kč
 1kg

BRAMBORY Belana, 5kg

BRAMBORY Belana 5kg, pěstitel: Václav Svačina, Dřísy, ČR. IPZ - kontrolovaná integrovaná produkce zelenniny
 130Kč
 5kg

BATÁTY, 1kg

BATÁTY, sladké brambory, 1kg Vhodné na pečení, přípravu polévek a krémů. pěstitel: Družstvo Bramko CZ IPZ - kontrolovaná intgrovaná produkce zeleniny
 68Kč
 1kg

BIO JABLKA Golden, 1kg

BIO JABLKA odr. Golden. Podzimní jablka z ovocnářství Malšovice. Žlutá/zelená velmi sladká jablíčka. Ideální na pečení a zpracování. Pěstitel: Ovocnářství Malšovice, ČR
 55Kč
 1kg

BIO JABLKA Idared, 1kg

BIO jablka odr. IDARED. Velmi rozšířená, zimní, dobře skladovatelná odrůda. Dužnina je bílá, jemná, křehká, šťavnatá. Pěstitel: Ovocnářství Malšovice, ČR
 55Kč
 1kg

BIO TOPINAMBURY, 500g

Čerstvé krémové hlízy. Využívají se obdobně jako brambory. Jdou však použít i např. do salátu. Vhodné pro diabetiky, neobsahují tolik škrobu jako brambory.
 38Kč
 500g

BIO ŠPENÁT mladé listy, 250g

BIO špenát, mladé listy, cena za 250g, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku
 55Kč
 250g

BIO PÓR letní, 1ks

BIO pór letní, cena za 1ks, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 39Kč
 1ks

BIO CELER bez natě, 1kg

BIO celer volný, bez natě - na váhu, cena za 1kg, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 75Kč
 1kg

BIO MRKEV oranžová, 1kg

BIO mrkev oranžová bez natě, cena za 1 kg, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 69Kč
 1kg

BIO PASTIŇÁK volný, 500g

BIO pastiňák volný, cena za 500g, zelenina chutí i využitím podobná petrželi, avšak postrádající její ostrost a s nasládlejší chutí. Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty. Certifikovaná biozelenina z biodynamicky hospodařícího statku.
 50Kč
 500g

BIO ŘEPA červená kulatá, 1kg

BIO červená řepa kulatá, cena za 1 kg, vhodná k odšťavování, také k přípravě salátů, polévek, pomazánek nebo ke konzervování. Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty. Certifikovaná biozelenina z biodynamicky hospodařícího statku.
 59Kč
 1kg

BIO DÝNĚ Hokaido, 1 kg

BIO dýně hokaido, cena za 1 kg, Lze konzumovat i se slupkou. Nejlepší úprava je pečením. Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 48Kč
 1kg

BIO DÝNĚ máslová, 1ks

BIO máslová dýně Butternut, cena za 1 kus, Oproti Hokaido má jemnější, máslově-ořechovou chuť. Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 75Kč
 1ks

BIO DÝNĚ muškátová, 1ks

BIO dýně muškátová Menší dýně jemné oříškové chuti, kterou lze konzumovat i za syrova. Jinak se hodí na polévky, omáčky, k zapékání atd.
 75Kč
 1ks

BIO DÝNĚ špagetová, 1ks

BIO dýně špagetová, cena za 1 kus, Svůj název dostala tato z Japonska pocházející tykev podle charakteristické dužiny, která s přibývající zralostí vytváří špagetovitá vlákna. Uvařením se jednotlivá vlákna ještě více oddělí a jsou výraznější.
 65Kč
 1ks

BIO DÝNĚ Sweet Mama, 1ks

BIO dýně Sweet Mama Buttercup, cena za 1 kus, Sladká, tlustá dužina. Slupka s oříškovou chutí, kterou není třeba loupat. Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty. Certifikovaná biozelenina z biodynamicky hospodařícího statku.
 75Kč
 1ks

BIO ČESNEK, 250g

BIO česnek, cena za 250g, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 99Kč
 250g

BIO ŠALOTKA Red Sun, 500g

BIO šalotka, odr. Red Sun, cena za 500g, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 80Kč
 500g

BIO CIBULE červená, 1kg

BIO cibule červená, cena za 1kg, Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 69Kč
 1kg

BIO BRAMBORY Marabel, 4kg

BIO Brambory MARABEL - varný typ A/B (salátová i přílohová) Pěstitel: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty Certifikovaná zelenina z bio-dynamicky hospodařícího statku z Polabí.
 184Kč
 4kg

BIO ZELÍ kysané BÍLÉ, 600g

Poctivé kysané zelí, tepelně neošetřené, tudíž stále v živém procesu. Složení: zelí* (97,9%), kmín*, mořská sůl (2%). Složky označené * pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělstv
 115Kč
 1ks

BIO omáčka TABASCO, 40ml

Pálivá omáčka tabasko. Zkvašené chilli papričky s cukrem a solí. Poté sceděné a naředěné octem. Složení: výtažek z chilli papriček* (50%), ocet*, sůl. Složky označené * pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství. Výrobce: Svobodný statek
 69Kč
 1ks

BIO SIRUP JAHODOVÝ, 300ml

Složení: jahodová šťáva* (36%), citrónová šťáva*, třtinový cukr*. Složky označené * pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství. Výrobce: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty, ČR. Certifikovaná biopotravina.
 139Kč
 1ks

BIO SIRUP RYBÍZOVÝ, 300ml

Složení: rybíz* (38%), třtinový cukr*, citrónová šťáva*. Složky označené * pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství. Výrobce: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty, ČR. Certifikovaná biopotravina.
 135Kč
 1ks

BIO SIRUP-MED PAMPELIŠKOVÝ, 400ml

Složení: bylinný extrakt min. 50 % (pitná voda, citróny*, květy pampelišky lékařské - sbírány ručně v kontrolovaném ekologickém zemědělství), třtinový cukr*) Složky označené * pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství.
 109Kč
 1ks

BIO DŽEM výběrový MERUŇKA, 260g

Složení: meruňky* (55%), třtinový cukr*, agar*. Složky označené * pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství. Výrobce: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty, ČR. Certifikovaná biopotravina.
 139Kč
 1ks

BIO DŽEM výběrový NEKTARINKA, 250g

Složení: nektarinky* (66%), třtinový cukr*, agar*, vanilka*. Složky označené * pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství. Výrobce: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty, ČR. Certifikovaná biopotravina.
 159Kč
 1ks

BIO POVIDLA ŠVESTKOVÁ 100%, 230g

Složení: švestky* (100%). Složky označené * pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství. Výrobce: Svobodný statek na soutoku, České Kopisty, ČR
 159Kč
 1ks

CHLÉB RÝŽOVÝ, 900g

Složení: žitný kvas, pšeničná chlebová mouka, slunečnice, sezam, rýže natural, kmín, sůl, pšeničné otruby. SKladování: ideálně ve lněném sáčku s přistupem vzduchu. Trvanlivost při řádném skladování 5-7 dní. Výrobce: Zdeněk Šeda Alergen: LEPEK
 75Kč
 1ks

CHLÉB RÝŽOVÝ, 450g

Složení: žitný kvas, pšeničná chlebová mouka, slunečnice, sezam, rýže natural, kmín, sůl, pšeničné otruby. SKladování: ideálně ve lněném sáčku s přistupem vzduchu. Trvanlivost při řádném skladování 5-7 dní. Výrobce: Zdeněk Šeda Alergen: LEPEK
 40Kč
 1ks

CHLÉB ŽITNÝ, 900g

Chléb žitný, 900g. Složení: žitný kvas, žitná chlebová mouka, slunečnicové semínko, kmín, sůl, pšeničné otruby. SKladování: ideálně ve lněném sáčku s přistupem vzduchu. Trvanlivost při řádném skladování 5-7 dní. Výrobce: Zdeněk Šeda Alergen: LEPEK
 75Kč
 1ks

CHLÉB ŽITNÝ, 450g

Chléb žitný, 450g Složení: žitný kvas, žitná chlebová mouka, slunečnicové semínko, kmín, sůl, pšeničné otruby. Skladování: ideálně ve lněném sáčku, s přistupem vzduchu. Trvanlivost 5-7 dní při řádném uskladnění. Výrobce: Zdeněk Šeda Alergen: LEPEK
 40Kč
 1ks

CHLÉB ŽITNÝ kvasový, 1kg

Chléb žitný kvasový, 1kg Výrobce: F-GASTRO catering, Vrchlabí složení: min. 10% celozrnná žitná mouka, žitný chlebový kvásek, kmín, sůl, voda ALERGEN: LEPEK Uchovávejte v uzavřeném látkovém pytli.
 75Kč
 1ks

CHLÉB ŽITNÝ kvasový, 500g

Chléb žitný kvasový, 500g Výrobce: F-GASTRO catering, Vrchlabí složení: min. 10% celozrnná žitná mouka, žitný chlebový kvásek, kmín, sůl, voda ALERGEN: LEPEK Uchovávejte v uzavřeném látkovém pytli.
 40Kč
 1ks

CHLÉB kotlíkový, 400g

Vhodný k podávání polévek a gulášů. Složení: Alergeny: LEPEK Výrobce: Pekařství Hamáček, Studenec
 29Kč
 1ks

BAGETA vícezrnná, 105g

Složení: posyp - slunečnice, dýně Alergeny: LEPEK Výrobce: Pekařství Hamáček, Studenec
 13Kč
 1ks

BULKA vícezrnná, 65g

Složení: Alergeny: LEPEK Výrobce: Pekařství Hamáček, Studenec
 8Kč
 1ks

VEKA vícezrnná, 450g

Složení: Alergeny: LEPEK Výrobce: Pekařství Hamáček, Studenec
 38Kč
 1ks

HOUSKA vícezrnná, LEN&SEZAM, 60g

Složení: Alergeny: LEPEK Výrobce: Pekařství Hamáček, Studenec
 6Kč
 1ks

ROHLÍK bramborový, ČESNEK, 50g

(ilustrační foto) Složení: brambory, pšeničná mouka bílá, posyp - česnek. Alergeny: LEPEK Výrobce: Pekařství Hamáček, Studenec
 7Kč
 1ks

ROHLÍK vícezrnný, bez posypu, 50g

Složení: Alergeny: LEPEK Výrobce: Pekařství Hamáček, Studenec
 6Kč
 1ks

ROHLÍK vícezrnný, ČESNEK, 50g

(ilustrační foto) Složení: Alergeny: LEPEK Výrobce: Pekařství Hamáček, Studenec
 7Kč
 1ks

ROHLÍK vícezrnný, LEN, 50g

Složení: Alergeny: LEPEK Výrobce: Pekařství Hamáček, Studenec
 6Kč
 1ks

LOUPÁK vícezrnný, 50g

(ilustrační foto) Složení: pšeničná mouka, posyp: skořicový cukr a ovesné vločky Alergeny: LEPEK Výrobce: Pekařství Hamáček, Studenec
 10Kč
 1ks

ŠVÝCARKA vícezrnná, 70g

Složení: pšeničná mouka, skořicový cukr, posyp: skořicový cukr a ovesné vločky Alergeny: LEPEK Výrobce: Pekařství Hamáček, Studenec
 14Kč
 1ks

KOLÁČ rohový, 90g

Vázaný koláč s tvarohovou, makovou, povidlovou a jablečnou náplní, posyp - drobenka. Složení: Alergeny: LEPEK Výrobce: Pekařství Hamáček, Studenec
 18Kč
 1ks

KOLÁČ vícezrnný BORŮVKA, 60g

(ilustrační foto) Složení: Alergeny: LEPEK, SEZAM Výrobce: Pekařství Hamáček, Studenec
 16Kč
 1ks

KOLÁČ vícezrnný VIŠEŇ, 60g

(ilustrační foto) Složení: Alergeny: LEPEK, SEZAM Výrobce: Pekařství Hamáček, Studenec
 16Kč
 1ks

KOLÁČ vícezrnný JABLKA, 60g

(ilustrační foto) Složení: Alergeny: LEPEK, SEZAM Výrobce: Pekařství Hamáček, Studenec
 14Kč
 1ks

KOLÁČ vícezrnný, MÁK, 60g

(ilustrační foto) Složení: Alergeny: LEPEK, SEZAM Výrobce: Pekařství Hamáček, Studenec
 14Kč
 1ks

KOLÁČ vícezrnný, OŘECH, 60g

Složení: Alergeny: LEPEK, SEZAM, SKOŘÁPKOVÉ PLODY Výrobce: Pekařství Hamáček, Studenec
 14Kč
 1ks

KOLÁČ vícezrnný, POVIDLA, 60g

(ilustrační foto) Složení: Alergeny: LEPEK, SEZAM Výrobce: Pekařství Hamáček, Studenec
 14Kč
 1ks

KOLÁČ vícezrnný, TVAROH, 60g

Složení: Alergeny: LEPEK, MLÉKO, SEZAM Výrobce: Pekařství Hamáček, Studenec
 14Kč
 1ks

GOUDA farmářský sýr, 200g

Original zrající sýr GOUDA z kravského mléka. Podle tradiční receptury vyroben v Nizozemí. Ruční krájení-gramáž/cena se může mírně lišit. Cena je včetně vakuového balení. Lze zabalit i dárkově. ALERGEN: MLÉKO
 90Kč
 200g

SÝR KRAVSKÝ s PEPŘEM, 200g

Sýr z kravského mléka s PEPŘEM. Podle tradiční receptury vyroben v Nizozemí. Ruční krájení-gramáž/cena se může mírně lišit. Cena je včetně vakuového balení. Lze zabalit i dárkově. ALERGEN: MLÉKO
 124Kč
 200g

PIVNÍ SÝR kravský, 200g

Pivní sýr z kravského mléka. Podle tradiční receptury vyroben v Nizozemí. Ruční krájení - gramáž/cena se může mírně lišit. Cena je včetně vakuového balení. ALERGEN: MLÉKO
 124Kč
 200g

KRAVSKÝ SÝR Italská bylinka, 200g

Sýr z kravského mléka ochucený italskou bylinkovou směsí vyrobený v Nizozemí. Ruční krájení - gramáž/cena se může mírně lišit. Cena je vč.vak.balení. Složení: Alergen: MLÉKO
 128Kč
 200g

SÝR s VLAŠSKÝMI OŘECHY, 200g

Sýr z kravského mléka s vlašskými ořechy. Podle tradiční receptury vyroben v Nizozemí. Ruční krájení - gramáž/cena se může mírně lišit. Cena je včetně vakuového balení. Lze zabalit i dárkově. ALERGEN: MLÉKO, SKOŘÁPKOVÉ PLODY
 128Kč
 200g

KRAVSKÝ SÝR KLÁŠTERNÍ speciál, 200g

Sýr z kravského mléka zrající 3-6 měsíců. Podle tradiční receptury vyroben v Nizozemí. Cena je včetně vakuového balení. Ruční krájení-gramáž/cena se může mírně lišit. ALERGEN: MLÉKO
 130Kč
 200g

KRAVSKÝ SÝR Petrus, 200g

Zrající kravský sýr jemné chuti a vůně. Ruční krájení = gramáž/cena se může mírně lišit. Alergen: MLÉKO
 130Kč
 200g

KRAVSKÝ SÝR Pere Joseph, 200g

Zrající sýr z pasterovaného kravského mléka vynikající chuti, vhodný k vínu. ALERGEN: MLÉKO
 140Kč
 200g

SÝR "KRYSTAL", 200g

Zrání tohoto polotvrdého sýru trvá asi 9 měsíců. Obsahuje krystalky soli. Vychutnáte si ho jak s červeným, tak s růžovým i bílým vínem. Podle tradiční receptury vyroben v Nizozemí. Ruční krájení - gramáž/cena se může mírně lišit. ALERGEN: MLÉKO
 144Kč
 200g

CASTELO KRAVSKÝ pivní sýr, 200g

Zrající pivní sýr z kravského mléka VYNIKAJÍCÍ CHUTI Ruční krájení - gramáž/cena se může mírně lišit. Složení: Alergen: MLÉKO
 164Kč
 200g

KRAVSKÝ SÝR s LANÝŽEM, 200g

Sýr z kravského mléka s více než 200letou historií. K jeho výrobě se používá mléko z Čech a Moravy. Ideální do salatů, k přímé spotřebě nebo se sklenkou vína. Vyroben v Nizozemí. Ruční krájení-gramáž/cena se může lišit. ALERGEN: MLÉKO
 180Kč
 200g

SÝR "KRÁLOVNA KOZA", 200g

Vynikající zrající sýr z kozího mléka. Vyroben z českého a moravského mléka podle tradiční receptury v Nizozemí. Ruční krájení-gramáž/cena se může mírně lišit. Cena je vč. vakuového balení. ALERGEN: MLÉKO
 144Kč
 200g

KOZÍ sýr s KORIANDREM, 200g

Sýr z kozího mléka s KORIANDREM. Vyroben z českého a moravského mléka podle tradiční receptury v Nizozemí. Ruční krájení-gramáž/cena se může mírně lišit. Cena je vč. vakuového balení. ALERGEN: MLÉKO
 148Kč
 200g

KOZÍ SÝR jemný, 200g

Zrající kozí sýr vynikající jemné chuti. Vhodný do salátů i k vínu. Ruční krájení = gramáž /cena se může mírně lišit. ALERGEN: MLÉKO
 160Kč
 200g

KOZÍ sýr ULEŽELÝ, 200g

Lahodný uleželý sýr z kozího mléka. Vyroben z českého a moravského mléka podle tradiční receptury v Nizozemí. Ruční krájení-gramáž/cena se může mírně lišit. Cena je vč. vakuového balení. ALERGEN: MLÉKO
 160Kč
 200g

SÝR "STARÁ KOZA", 200g

Roční zrající sýr z KOZÍHO mléka. Vyroben z českého a moravského mléka podle tradiční receptury v Nizozemí. Ruční krájení - gramáž/cena se může mírně lišit. Cena je včetně vakuového balení. ALERGEN: MLÉKO
 168Kč
 200g

100% BIO JABLEČNÝ MOŠT, 1 litr

BIO JABLEČNÝ MOŠT, 1000ml Složení: 100% šťáva z bio jablek Výrobce: Moštovna Lažany, Český ráj
 59Kč
 1ks

Mošt JABLEČNÝ (Golden Delicius), 1 litr

Vylisovaná šťáva z nejznámější odrůdy jablek s lahodnou chutí. Obsah: 1000ml, nevratný obal. Složení: 100% šťáva z jablek Golden Delicius. Pasterováno. Výrobce: Moštovna Lažany Regionální produkt Českého ráje
 48Kč
 1ks

Mošt JABLEČNÝ s dužninou, 1litr

Obsah: 1000ml, nevratný obal. Složení: 100% šťáva z jablek s dužninou. Pasterováno. Výrobce: Moštovna Lažany. Regionální produkt Českého ráje.
 46Kč
 1ks

Mošt JABLEČNÝ, 1 litr

Obsah: 1000ml. Složení: 100% jablečná šťáva filtrovaná (bez dužniny). Pasterováno. Sediment není na závadu. Výrobce: Moštovna Lažany. Regionální produkt Českého ráje.
 46Kč
 1ks

Mošt HRUŠKOVÝ s dužninou, 1 litr

Čistá přírodní šťáva získaná z hrušek vypěstovaných na okraji CHKO Český ráj. Obsah: 1000ml, nevratný obal. Složení: 100% hrušková šťáva s dužninou, regulátor kyselosti: kyselina citronová. Výrobce: Moštovna Lažany Regionální produkt Českého ráje
 48Kč
 1ks

100% šťáva z JABLEK a HRUŠEK, 1 litr

Obsah: 1000ml. Podíl ovocné složky: 100%. Složení: jablečná šťáva z koncentrátu 65%, hrušková šťáva z koncentrátu 35%. Bez přidaného cukru. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. Výrobce: Moštovna Lažany. Regionální produkt Českého ráje.
 48Kč
 1ks

100% šťáva z JABLEK a POMERANČŮ, 1 litr

100% šťáva z JABLEK a POMERANČŮ, 1000ml Výrobce: Moštovna Lažany, Český ráj
 56Kč
 1ks

100% šťáva z JABLEK a ČERVENÉ ŘEPY, 1 litr

Obsah: 1000ml, nevratný obal. Složení: 100% jablečná šťáva 80%, šťáva z protlaku z červené řepy 20%. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. Pasterováno. Sediment není na závadu. Výrobce: Moštovna Lažany. Regionální produkt Českého ráje.
 48Kč
 1ks

100% šťáva z JABLEK a MRKVE, 1 litr

Obsah: 1000ml, nevratný obal. Složení: 100% jablečná šťáva 80%, šťáva z mrkvového protlaku 20%. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. Pasterováno. Výrobce: Moštovna Lažany. Regionální produkt Českého ráje.
 52Kč
 1ks

ČERNÝ RYBÍZ, ovocný nápoj, 1 litr

Obsah: 1000ml, nevratný obal. Složení: voda, cukr, koncentrát z černého rybízu, aroma. Pasterováno. Podíl ovocné složky min. 20%. Výrobce: Moštovna Lažany. Regionální produkt Českého ráje. Bez chemické konzervace.
 52Kč
 1ks

KLIKVA (BRUSINKA), ovocný nápoj, 1 litr

Obsah: 1000ml. Složení: voda, cukr, koncentrát z klikvy (brusinek), aroma. Obsah ovocné složky nejméně 15%. Vítěz soutěže Výrobek roku Libereckého kraje 2013 Výrobce: Moštovna Lažany. Bez chemické konzervace.
 58Kč
 1ks

MERUŇKA, ovocný nektar, 1 litr

Ovocný nektar z koncentrátu. Obsah: 1000ml, nevratný obal. Složení: voda, meruňkový protlak, cukr, aroma. Pasterováno. Podíl ovocné složky nejméně 40%. Bez chemické konzervace. Výrobce: Moštovna Lažany. Regionální produkt Českého ráje.
 65Kč
 1ks

MOŠT JABLEČNÝ s dužninou, krabice 5 litrů

MOŠT JABLEČNÝ s dužninou, 5000 ml Rodinné balení v krabici s praktickým kohoutem. Bez přidaného cukru, bez chemické konzervace. Výrobce: Moštovna Lažany, Český ráj
 225Kč
 1ks

ČERNÝ RYBÍZ, ovocný nápoj, krabice 5 litrů

ČERNÝ RYBÍZ, ovocný nápoj, 5000 ml Rodinné balení v krabici s praktickým kohoutem. Podíl ovocné složky min. 20%. Původ: Moštovna Lažany, Český ráj bez chemické konzervace
 249Kč
 1ks

MALINA, ovocný nápoj, krabice 5 litrů

MALINA, ovocný nápoj, 5000 ml Rodinné balení v krabici s praktickým kohoutem. Nealkoholický nápoj ochucený, s přídavkem ovocné šťávy. Podíl ovocné složky: min.10% Výrobce: Moštovna Lažany, Český ráj Bez chemické konzervace.
 249Kč
 1ks

VIŠEŇ, ovocný nápoj, krabice 5 litrů

Obsah: 5 litrů. Nealkoholický nápoj ochucený s přídavkem ovocné šťávy. Vyroben lisováním z čerstvých višní. Složení: voda, cukr, višňový koncentrát, aroma. Pasterováno. Podíl ovocné složky: min. 25%.
 249Kč
 1ks

Přírodní MÝDLO s jantarem a rakytníkem

DODÁVÁME BEZOBALOVĚ (Faceta 720ml) Unikátní jemné přírodní mýdlo s aromaterapeutickou složkou, díky přítomnosti jantarového prachu a dalších cenných složek, podporuje fyzickou i duševní regeneraci, harmonizuje a zklidňuje.
 165Kč
 1ks

Přírodní MÝDLO s kozím mlékem

DODÁVÁME BEZOBALOVĚ (Faceta 720ml) Mýdlo na přírodní bázi vhodné pro citlivou dětskou pokožku a dospělé se suchou, citlivou a problematickou pletí. Díky svému speciálnímu složení přispívá k výživě, hydrataci, zvláčnění a ochraně před vysušením.
 165Kč
 1ks

Přírodní MÝDLO s levandulí

DODÁVÁME BEZOBALOVĚ (Faceta 720ml) Sametově jemné přírodní mýdlo napomáhá k výživě a regeneraci pleti, podporuje dobré usínání, eliminuje bolesti hlavy a přispívá k celkovému zklidnění a uvolnění. Doporučujeme maminkám i dětem.
 165Kč
 1ks

Přírodní MÝDLO s medem a ovsem

DODÁVÁME BEZOBALOVĚ (Faceta 720ml) Tělové přírodní mýdlo s aromaterapeutickou složkou, která napomáhá k výživě a regeneraci pleti, přispívá k prokrvení kůže a odstranění odumřelých kožních buněk. Použijte na suchou, citlivou a normální pleť.
 165Kč
 1ks

Přírodní MÝDLO s měsíčkem a kurkumou

DODÁVÁME BEZOBALOVĚ (Faceta 720ml) Jemné, velmi výživné přírodní mýdlo s aromaterapeutickou složkou, které přispívá k prokrvení, vypnutí, rozjasnění a ochraně pleti před předčasným stárnutím. Má silné regenerační účinky.
 165Kč
 1ks

Přírodní MÝDLO s moringou

DODÁVÁME BEZOBALOVĚ (Faceta 720ml) Jemné přírodní mýdlo s aromaterapeutickou složkou přispívá k regeneraci, výživě a zjemnění pokožky celého těla. Napomáhá k odstranění plísní, kvasinek, svědění a má zklidňující a antibakteriální účinky.
 165Kč
 1ks

Přírodní MÝDLO s pískavicí a pomerančem

DODÁVÁME BEZOBALOVĚ (Faceta 720ml) Přírodní mýdlo s aromaterapeutickou složkou. Podporuje změkčení tvrdé a popraskané kůže, napomáhá likvidovat plíseň a uvolnit svalové napětí. Přispívá k eliminaci pocení a napomáhá ke zvýšení koncentrace.
 165Kč
 1ks

Přírodní MÝDLO se sírou a aktivním uhlím

DODÁVÁME BEZOBALOVĚ (Faceta 720ml) Speciálně vyvinuté přírodní mýdlo s aromaterapeutickou složkou pro normální, mastnou a znečištěnou pleť. Přispívá k detoxikaci kůže. Díky silnému antibakteriálnímu účinku napomáhá k vyčištění pleti.
 165Kč
 1ks

Přírodní ŠAMPÓN antiparazitální s hřebíčkem a australským čajovníkem

DODÁVÁME BEZOBALOVĚ (Faceta 720ml) Speciálně vyvinutý přírodní šampón velmi účinně napomáhá s likvidací všech stadií vší a ostatních parazitů a chrání před jejich novým výskytem. Zároveň dodá vlasům potřebnou výživu a lesk.
 180Kč
 1ks

Přírodní ŠAMPÓN na normální a mastné vlasy

DODÁVÁME BEZOBALOVĚ (Faceta 720ml) Jemný přírodní šampón napomáhá eliminovat olupující se pokožku hlavy a nadměrnou tvorbu kožního mazu, podporuje ozdravení, lesk a pružnost vlasů. Přispívá ke znovuobnovení vlasových cibulek.
 180Kč
 1ks

Přírodní ŠAMPÓN na suché a poškozené vlasy

DODÁVÁME BEZOBALOVĚ (Faceta 720ml) Výživný, šetrný přírodní šampón. Napomáhá eliminovat olupující se pokožku hlavy, hydratuje suché a poškozené vlasy, navrací jim lesk, vitalitu a pružnost. Přispívá ke znovuobnovení vlasových cibulek.
 180Kč
 1ks

Přírodní ŠAMPÓN na vlnité a nepoddajné vlasy

DODÁVÁME BEZOBALOVĚ (Faceta 720ml) Výživný, zjemňující a uhlazující přírodní šampón. Napomáhá eliminovat olupující se pokožku hlavy a díky účinnému složení podporuje uhlazení vlasů, jejich celkovou regeneraci. Navrací vlasu lesk a vitalitu.
 180Kč
 1ks

Elema VLASOVÝ OLEJ raw ARGAN, 30ml

výživa, zajišťující zdravou krásu, přirozenost, vitalitu, pružnost a lesk vlnitým a nepoddajným vlasům . Rychle se vstřebává bez zanechání mastného filmu. VEGANSKÝ VÝROBEK ORGANICKÁ KVALITA FAIR TRADE SUROVINY Výrobce: ELEMA Hostinné
 519Kč
 1ks

Elema VLASOVÝ OLEJ raw ČAJOVNÍK, 30ml

Speciální jemná vlasová a pleťová emulze, účinná při výskytu vší a kožních poruchách jako jsou akné, seborea, komedomy a další. Doporučujeme kombinovat s RAW šampónem "BEZVŠIVÁK" a RAW mýdlem se sírou a aktivním uhlím. Výrobce: ELEMA Hostinné
 499Kč
 1ks

Elema VLASOVÝ OLEJ raw KONOPÍ, 30ml

Výživa pro zachování vitality, pružnosti a lesku normálních a mastných vlasů. Rychle se vstřebává bez zanechání mastného filmu. Působí zároveň jako přírodní kondicionér. VEGANSKÝ VÝROBEK ORGANICKÁ KVALITA FAIR TRADE SUROVINY Výrobce: ELEMA
 499Kč
 1ks

Elema VLASOVÝ OLEJ raw MAKADAM, 30ml

výživa, zajišťující obnovení síly, vitality, pružnosti a lesku suchým, poškozeným a barveným vlasům a roztřepaným vlasovým konečkům. Rychle se vstřebává. VEGANSKÝ VÝROBEK ORGANICKÁ KVALITA FAIR TRADE SUROVINY Výrobce: ELEMA Hostinné
 499Kč
 1ks

Elema PLEŤOVÝ OLEJ raw ARGAN, 30ml

Luxusní hloubková výživa se svěží palmorůžovou vůní, k ošetření, hydrataci, regeneraci a ochraně suché pleti. Bez zanechání mastného filmu obnovuje pružnost a vitalitu a vyhlazuje drobné vrásky. VEGANSKÝ VÝROBEK ORGANICKÁ KVALITA FAIR TRADE SUROVINY
 599Kč
 1ks

Elema PLEŤOVÝ OLEJ raw KONOPÍ, 30ml

Luxusní neparfemovaná čistící a vyživující emulze, která bez zanechání mastného filmu účinně zklidní, vyživí a ochrání citlivou a zarudlou pleť se sklony k alergiím. Doporučujeme používat v kombinaci s RAW mýdlem ELEMA s kozím mlékem.
 499Kč
 1ks

Elema PLEŤOVÝ OLEJ raw MELOUN, 30ml

Luxusní hloubková výživa k ošetření a ochraně normální a smíšené pleti s příjemnou směsnou vůní divoké levandule a vetiveru. Doporučujeme používat v kombinaci s přírodním RAW mýdlem ELEMA. VEGANSKÝ VÝROBEK ORGANICKÁ KVALITA FAIR TRADE SUROVINY
 599Kč
 1ks

Elema PLEŤOVÝ OLEJ raw MERUŇKA, 30ml

Luxusní jemná olejová emulze s jemnou pomerančovou vůní k ošetření a ochraně citlivé dětské pokožky. Absorbuje nečistoty a nezanechává mastný film. Pro dokonalou ochranu a očistu doporučujeme používat v kombinaci s RAW mýdlem ELEMA s kozím mlékem.
 499Kč
 1ks

GEL do MYČKY NÁDOBÍ eko, 1kg

Použití: do všech myček nádobí Dávkování: cca 30ml do zásobníku na mycí prostředek Složení: extrakt z mýdl.ořechů v biokvalitě, chelatační činidlo rostl.původu,silikáty,uhličitan sodný,citronan sodný,xantanová guma,benzoan sodný,citronová silice.
 150Kč
 1kg

GEL do MYČKY NÁDOBÍ eko, 500g

Použití: do všech myček nádobí Dávkování: cca 30ml do zásobníku na mycí prostředek Složení: extrakt z mýdl.ořechů v biokvalitě, chelatační činidlo rostl.původu,silikáty,uhličitan sodný,citronan sodný,xantanová guma,benzoan sodný,citronová silice.
 75Kč
 500g

PRACÍ GEL eko, 1kg

Prací gel bez vůně. Použití: zejména na barevné prádlo Dávkování: 30 ml na prací cyklus Složení: 5-15 % uhličitan sodný; < 5 % extrakt z mýdlových ořechů, chelatační činidlo (EDDS), silikát, denaturovaný líh, xanthanová guma, benzoan sodný.
 140Kč
 1kg

PRACÍ GEL eko, 500g

Prací gel bez vůně. Použití: zejména na barevné prádlo Dávkování: 30 ml na prací cyklus Složení: 5-15 % uhličitan sodný; < 5 % extrakt z mýdlových ořechů, chelatační činidlo (EDDS), silikát, denaturovaný líh, xanthanová guma, benzoan sodný.
 70Kč
 500g

OCTOVÝ eko ČISTIČ, 1kg

Použití: sklo a veškeré hladké povrchy v kuchyni a koupelně, odstraňuje minerální a mýdlové usazeniny na armaturách a dlažbě. Nepoužívat na materiály citlivé na kyseliny. Složení: Ocet, kyselina citronová, rostlinný tenzid.
 100Kč
 1kg

OCTOVÝ eko ČISTIČ, 500g

Použití: sklo a veškeré hladké povrchy v kuchyni a koupelně, odstraňuje minerální a mýdlové usazeniny na armaturách a dlažbě. Nepoužívat na materiály citlivé na kyseliny. Složení: Ocet, kyselina citronová, rostlinný tenzid.
 50Kč
 500g
Celkem:  ,-

   
Bedýnky Krkonoše